155/70R13 75T POLARIS 5

Шифра: 502259-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона