OUTLET 2015letna

165/60R14 75T CEC 3

3,220 ден

Шифра: A005314-15 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона