165/60R15 77H Bravuris 5

Шифра: 01045-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона