165/60R15 77T POLARIS 5

Шифра: 502596-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона