all-season-letna-zimska
ROADX

165/65R14 79T RXMOTION 4S

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

79

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019265 Категории: Ознаки: