165/65R15 81H S943 TL

Шифра: 502069-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона