Продаденоletna

165/65R15 81T BRAVURIS

4,590 ден

Шифра: 500088 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

BRAVURIS 5HM

Бренд

Сезона