165/70R13 79T ALL SEASON RI

2,580 ден

Шифра: 500669 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

All Season

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона