165/70R14 81T EcoContact 6

Шифра: AA019097-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона