letna
CONTINENTAL

165/70R14C 89/87R CVC 100

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

ContiVanContact 100

Runflat

0

Тежински индекс

89/87

Бренд

Брзински индекс

R

RR

E

WR

A

Noise

71

Шифра: AA017275 Категории: Ознаки: