-10%OUTLET 2022letna

175/65R14 82T Hectorra 5

3,270 ден 2,943 ден

Шифра: 504030-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона