175/70R14 88T NANO ENERGY 3 XL

Шифра: AA022490-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R14

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона