185/55R14 80H Bravuris 5

Шифра: 01050-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R14

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона