185/55R15 82V BRAVURIS 5

Шифра: 501340-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона