185/55R16 87H PRIMACY 4+ XL

Шифра: 503995-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона