-10%OUTLET 2022letna

185/60R13 80H ProxesComfort 2 TL

4,380 ден 3,942 ден

Шифра: 501611-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R13

Шара

ProxesComfort 2

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона