185/60R14 82T WinterContact TS870

Шифра: AA023282-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона