-15%OUTLET 2022za-site-sezoni

185/60R14 86H AllSeasonContact XL

5,270 ден 4,480 ден

Шифра: 502779-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона