185/60R15 84T TYCS

Шифра: 503591-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона