185/70R13 86T BRILLIANTIS 2

4,590 ден

Шифра: 501210 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

BRILLIANTIS 2

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона