letna

195/45R17 85W PXTR1 XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

Шифра: 503613 Категории: Ознаки: