195/50R15 82H SNOW RI

3,580 ден 3,222 ден

Шифра: AA015516 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Шара

Snow

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона