195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,860 ден

Шифра: 502172-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона