195/55R16 87H TS 830P SSR *

Шифра: 502883-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

TS 830P

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона