195/60R16 93H S943 XL

Шифра: 502200-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона