-10%OUTLET 2022letna

205/40R17 84W PROXES SPORT XL

6,190 ден 5,571 ден

Шифра: AA019886-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Шара

Proxes Sport

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона