-10%OUTLET 2022zimska

205/45R16 87H S954 XL

7,030 ден 6,327 ден

Шифра: AA021179-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R16

Шара

S954S

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона