205/45R17 88V SNOW XL RI

4,520 ден

Шифра: AA016633 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона