205/50R16 87W PremiumContact 6

Шифра: AA019369-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R16

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона