205/50R17 93H ALPIN 5 AO XL

Шифра: 503165-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона