205/50R17 93H WinterContact TS870 P XL F

Шифра: AA023479 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона