205/55R16 91H WinterContact TS870

Шифра: AA023279-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона