za-site-sezoni

205/55R16 91W CrossClimate 2

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

За производот е веќе побарана понуда!
Шифра: AA023424 Категории: Ознаки: