205/55R19 97V PRIMACY 4+ XL

11,060 ден

Шифра: 506150 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона