205/60R16 96H ALL SEASON XL RI

Шифра: 504184 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

All Season

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона