205/60R16 96H WinterCinturato 2 XL

Шифра: 505269 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

WINTER CINTURATO 2

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона