205/60R16 96V PremiumContact 5 SSR *

Шифра: 503373-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

PremiumContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона