Назад

205/65R16C 107/105T SnoVanis 3 8P

7,980 ден 7,182 ден

Шифра: 503080 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16C

Шара

SnoVanis 3 8P

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона