Продаденоza-site-tereni-i-sezoni

205/70R15 96H CCATR

4,750 ден

Шифра: AA013041-17 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

ContiCrossContact AT

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона