215/45R17 87Y PremiumContact 6 FR

8,260 ден

Шифра: 503713 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона