215/45R18 93V AllSeasonContact XL FR

Шифра: AA021626-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона