215/55R16 97H WinterContact TS870 XL

11,720 ден 10,548 ден

Шифра: 502846 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

WinterContact TS870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона