Продаденоall-season-letna-zimska

215/55R16 97V ALL SEASON XL TA

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

All Season

Тежински индекс

97

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA019091 Категории: Ознаки: