215/55R17 94V ALPIN 5 AO

Шифра: 502993-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

ALPIN 5 AO

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона