215/55R17 94V CPC 5 CS

Шифра: AA009665-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона