215/55R17 98V POLARIS 5 XL

Шифра: 502245-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона