215/55R17 98V WINTER XL TA

3,200 ден

Шифра: AA015320-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона