215/55R18 99H WINTER SOTTOZERO 3 XL

12,770 ден 11,493 ден

Шифра: 505272 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона