215/55R18 99V P7-CNT XL

Шифра: 501467-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона