215/55R18 99V Seasonproof SUV XL

10,110 ден

Шифра: 501293-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Seasonproof SUV XL

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона